Novinky

Dodávka „obrů“ do Brazílie

BAE-DW 730, to jsou mohutné stroje. A právě 8 ks těchto ventilátorů bylo právě dokončeno a je expedováno do Brazílie. Osm ventilátorů této velikosti, znamená 48 dřevěných beden, které jsou naloženy do 16 námořních kontejnerů!

Dodávka axiálního ventilátoru pro elektrárnu v ČR

Gigant pro energetický gigant!
To je axiální ventilátor do elektrárny, projekt, který se v současnosti rodí v dílnách TCF Vzduchotechnika. V řeči čísel to znamená: 15 m délka, téměř 6 m výška, motor 1680 kW,dodávané množství vzduchu 347 m3/s, tlak 3600 Pa, při 100°C

Aerodynamický tunel pro německou automobilku

Testovací centrum jednoho z největších světových výrobců vozidel, pod jehož křídla patří i největší český výrobce osobních vozů, je místem, kde se uplatňuje větrný tunel z TCF Vzduchotechnika!
Skvělé reference, za kterými je vynikající technika, špičkové technologie a precizní zpracování, …, ale hlavně, tým úžasných lidí TCF z Prachatic za tím vším. Neuvěřitelné úsilí, nadšení a radost věnované práci, to jsou pomyslné dlaždice, kterými si firma vydláždila cestu k prestižním zakázkám pro TOP světové zákazníky…
Díky všem!

COVID Partner

VÁŠ PARTNER V BOJI PROTI COVID-19
Jsme tu pro vás. Ve společnosti Twin City Fan se připravujeme na aplikace filtrů v nemocnicích, aby byly plně připraveny na splnění potřeb této globální pandemie. Jako podstatné odvětví jsme odhodláni zůstat otevřeni a připraveni k provozováním všech našich výrobních zařízení, abychom mohli rychle reagovat na objednávky ventilátorů do zdravotnických zařízení na projekty COVID-19.